Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | Y4485V0001QQ9W |
| LIXINC Part # | Y4485V0001QQ9W |
| Өндіруші | VPG Foil |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES NETWORK 2 RES 10K OHM 1610 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | Y4485V0001QQ9W ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | Y4485V0001QQ9W |
| Бренд: | VPG Foil |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | VPG Foil |
| сериясы: | DSMZ |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Voltage Divider |
| қарсылық (ом): | 10k |
| төзімділік: | ±0.02% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | ±0.02% |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±0.1ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 3 |
| бір элементке арналған қуат: | 50mW |
| температура коэффициенті: | ±0.2ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -65°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1610 J-Lead (3 Terminals) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.160" L x 0.106" W (4.06mm x 2.69mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.071" (1.80mm) |
| CSC10B0310K0FPA | RES ARRAY 5 RES 10K OHM 10SIP | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY17-203JALF | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 1206 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PRA100I4-1KBWNW | SFERNICE THIN FILMS | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CS33-1M02F | RES THIN FILM NETWORKS | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V624JX | RES ARRAY 4 RES 620K OHM 0804 | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T01-471 | RES ARRAY 7 RES 470 OHM 14SOIC | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768161202GP | RES ARRAY 15 RES 2K OHM 16SOIC | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-074K48L | RES ARRAY 4 RES 4.48K OHM 1206 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0766K5L | RES ARRAY 4 RES 66.5K OHM 1206 | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0749R9L | RES ARRAY 2 RES 49.9 OHM 0606 | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-071K37L | RES ARRAY 8 RES 1.37K OHM 1606 | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC1603820RGEA | RES ARRAY 8 RES 820 OHM 16SOIC | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-102-682LF | RES ARRAY 3 RES 6.8K OHM 6SIP | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10862 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $12.92760 | $12.9276 |
| 2500 | $11.66400 | $29160 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.