Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RPS104PJ470CS |
| LIXINC Part # | RPS104PJ470CS |
| Өндіруші | Samsung Electro-Mechanics |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 47 OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RPS104PJ470CS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RPS104PJ470CS |
| Бренд: | Samsung Electro-Mechanics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Samsung Electro-Mechanics |
| сериясы: | RPS |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 47 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0804 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.018" (0.45mm) |
| YC162-FR-0747RL | RES ARRAY 2 RES 47 OHM 0606 | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768161334GP | RES ARRAY 15 RES 330K OHM 16SOIC | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MNR14ERAPJ131 | RES ARRAY 4 RES 130 OHM 1206 | 6626 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-104LF | RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16DIP | 1688 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNA1001AT1 | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SOIC | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767143220GP | RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14SOIC | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF064PJ753CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4416P-T01-331 | RES ARRAY 8 RES 330 OHM 16SOIC | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-1-221LF | RES ARRAY 7 RES 220 OHM 14SOIC | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77061274P | RES ARRAY 5 RES 270K OHM 6SIP | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-2HV122JV | RES ARRAY 8 RES 1.2K OHM 1506 | 3456 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V751JV | RES ARRAY 4 RES 750 OHM 1206 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-101-221 | RES ARRAY 7 RES 220 OHM 8SIP | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 19783 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.17000 | $0.17 |
| 10000 | $ 0.01671 | $167.1 |
| 30000 | $0.01534 | $460.2 |
| 50000 | $0.01444 | $722 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.