Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 77061390P |
| LIXINC Part # | 77061390P |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 5 RES 39 OHM 6SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 77061390P ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 77061390P |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 770 |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 39 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 5 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 6 |
| бір элементке арналған қуат: | 100mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 6-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 6-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.600" L x 0.098" W (15.24mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.195" (4.95mm) |
| Y1747V0008AT9W | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SOIC | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766165191APTR7 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 1385 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ACASA2001E2001P1AT | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 1206 | 1432 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-102-392LF | RES ARRAY 3 RES 3.9K OHM 6SIP | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0756K2L | RES ARRAY 8 RES 56.2K OHM 1606 | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4611X-101-202LF | RES ARRAY 10 RES 2K OHM 11SIP | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07124RL | RES ARRAY 4 RES 124 OHM 1206 | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4609X-101-622LF | RES ARRAY 8 RES 6.2K OHM 9SIP | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141103GPTR7 | RES ARRAY 13 RES 10K OHM 14SOIC | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-102-512LF | RES ARRAY 5 RES 5.1K OHM 10SIP | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-6041F4LF | RES ARRAY 4 RES 6.04K OHM 1206 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4416P-2-122 | RES ARRAY 15 RES 1.2K OHM 16SOIC | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0216QQ9R | RES ARRAY 4 RES 8.06K OHM 8SOIC | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10983 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.18425 | $0.18425 |
| 1000 | $0.18425 | $184.25 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.