Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CAT16-3012F4LF |
| LIXINC Part # | CAT16-3012F4LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 30.1K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CAT16-3012F4LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CAT16-3012F4LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | CAT16 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 30.1k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| CN34J225CT | RESARRAY0603X4 5% 2.2M OHM | 20815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07412RL | RES ARRAY 4 RES 412 OHM 0804 | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4612X-102-104LF | RES ARRAY 6 RES 100K OHM 12SIP | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07324RL | RES ARRAY 4 RES 324 OHM 1206 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308M-102-333LF | RES ARRAY 4 RES 33K OHM 8SIP | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-T01-101LF | RES ARRAY 10 RES 100 OHM 20SOIC | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-AP1-511LF | RES ARRAY 9 RES 510 OHM 10SIP | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF064PJ621CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-101-333 | RES ARRAY 5 RES 33K OHM 6SIP | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-FR-0788R7L | RES ARRAY 4 RES 88.7 OHM 0804 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 753163220GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16DRT | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-JR-0720KL | RES ARRAY 4 RES 20K OHM 1206 | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-24V200JX | RES ARRAY 2 RES 20 OHM 0404 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10901 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03000 | $0.03 |
| 5000 | $0.03000 | $150 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.