Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4816P-2-223LF |
| LIXINC Part # | 4816P-2-223LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 15 RES 22K OHM 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4816P-2-223LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4816P-2-223LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4800P |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 22k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 15 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 80mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-SOM |
| өлшем / өлшем: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.094" (2.40mm) |
| 4116R-1-241 | RES ARRAY 8 RES 240 OHM 16DIP | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766143511GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 510 OHM 14SOIC | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767141333GP | RES ARRAY 13 RES 33K OHM 14SOIC | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 753101103GPTR13 | RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SRT | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4609X-101-273LF | RES ARRAY 8 RES 27K OHM 9SIP | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X043270JP | RES ARRAY 2 RES 27 OHM 0404 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767143220GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14SOIC | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07309RL | RES ARRAY 8 RES 309 OHM 1606 | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V5R1JV | RES ARRAY 4 RES 5.1 OHM 1206 | 10749 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-07360KL | RES ARRAY 4 RES 360K OHM 0804 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV20025002TS | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC160351R0GEA | RES ARRAY 8 RES 51 OHM 16SOIC | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4605X-101-332LF | RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 5SIP | 1044 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 13198 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.19000 | $1.19 |
| 2000 | $0.44200 | $884 |
| 6000 | $0.43350 | $2601 |
| 10000 | $0.42330 | $4233 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.