Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC122-FR-073K3L |
| LIXINC Part # | YC122-FR-073K3L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 0404 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC122-FR-073K3L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC122-FR-073K3L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC122 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 3.3k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0404 (1010 Metric), Convex |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| YC122-JR-07820RL | RES ARRAY 2 RES 820 OHM 0404 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0713RL | RES ARRAY 2 RES 13 OHM 0606 | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0712KL | RES ARRAY 4 RES 12K OHM 0804 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07732RL | RES ARRAY 4 RES 732 OHM 1206 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC122-FR-0730K1L | RES ARRAY 2 RES 30.1K OHM 0404 | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V9R1JX | RES ARRAY 4 RES 9.1 OHM 0804 | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV50025001T3 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-1-332 | RES ARRAY 7 RES 3.3K OHM 14SOIC | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-FR-0720KL | RES ARRAY 4 RES 20K OHM 0804 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT5002FT1 | RES NTWRK 2 RES 25K OHM TO236-3 | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T02-824 | RES ARRAY 15 RES 820K OHM 16SOIC | 825 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC09B01910RGEK | RES ARRAY 8 RES 910 OHM 9SIP | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| NOMCT16031001AT1 | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16SOIC | 8733 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10802 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01052 | $0.01052 |
| 10000 | $0.01052 | $105.2 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.