Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LT5400BMPMS8E-6#PBF |
| LIXINC Part # | LT5400BMPMS8E-6#PBF |
| Өндіруші | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8TSSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LT5400BMPMS8E-6#PBF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LT5400BMPMS8E-6#PBF |
| Бренд: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| сериясы: | LT5400 |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 1k, 5k |
| төзімділік: | ±15% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | ±0.025% |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±0.2ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 800mW |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 150°C |
| қолданбалар: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-MSOP-EP |
| өлшем / өлшем: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.043" (1.10mm) |
| YC248-FR-07357RL | RES ARRAY 8 RES 357 OHM 1606 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC122-FR-07196RL | RES ARRAY 2 RES 196 OHM 0404 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MDP14032K40GE04 | RES ARRAY 7 RES 2.4K OHM 14DIP | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM064PJ114CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4607X-101-560LF | RES ARRAY 6 RES 56 OHM 7SIP | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4420P-3-331/391 | RES NTWRK 36 RES MULT OHM 20SOIC | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163223GP | RES ARRAY 8 RES 22K OHM 16SOIC | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-104LF | RES ARRAY 9 RES 100K OHM 10SIP | 5041 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-332J8LF | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 1506 | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310M-101-103 | RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DJT270K | RES ARRAY 4 RES 270K OHM 1206 | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V8V6R8JV | RES ARRAY 4 RES 6.8 OHM 1206 | 5063 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V123JX | RES ARRAY 4 RES 12K OHM 0804 | 20846 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11002 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $16.60000 | $16.6 |
| 25 | $13.28157 | $332.03925 |
| 100 | $10.82383 | $1082.383 |
| 250 | $10.57968 | $2644.92 |
| 1000 | $10.17277 | $10172.77 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.