Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC162-JR-07910RL |
| LIXINC Part # | YC162-JR-07910RL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 910 OHM 0606 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC162-JR-07910RL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC162-JR-07910RL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC162 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 910 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0606, Convex |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| 4416P-T02-391 | RES ARRAY 15 RES 390 OHM 16SOIC | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OSOPTB1001AT0 | RES ARRAY 8RES 1K OHM 16SSOP | 1344 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-2-221 | RES ARRAY 13 RES 220 OHM 14DIP | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161821GP | RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16SOIC | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-1202F4LF | RES ARRAY 4 RES 12K OHM 1206 | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF162-JR-071K1L | RES ARRAY 2 RES 1.1K OHM 0606 | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0491BA9R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0782RL | RES ARRAY 4 RES 82 OHM 0804 | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-102-224 | RES ARRAY 4 RES 220K OHM 8SIP | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0727KL | RES ARRAY 8 RES 27K OHM 1606 | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV50025001T0 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-3-331/471 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16DIP | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX5490GC01000+T | RES NTWRK 2 RES 50K OHM TO236-3 | 1937 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10894 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01258 | $0.01258 |
| 5000 | $0.00836 | $41.8 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.