Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RFS062PJ360CS |
| LIXINC Part # | RFS062PJ360CS |
| Өндіруші | Samsung Electro-Mechanics |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 36 OHM 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RFS062PJ360CS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RFS062PJ360CS |
| Бренд: | Samsung Electro-Mechanics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Samsung Electro-Mechanics |
| сериясы: | RFS |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 36 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 31.25mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0302 (0805 Metric), Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.013" (0.33mm) |
| Y1365V0261AT9R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V622JX | RES ARRAY 4 RES 6.2K OHM 0804 | 10050 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V4V271JV | RES ARRAY 2 RES 270 OHM 0606 | 20838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34J201CT | RESARRAY0603X4 5% 200 OHM | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0780R6L | RES ARRAY 2 RES 80.6 OHM 0606 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1685V0060TT0W | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1505 | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-332J8LF | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 2506 | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-101-330LF | RES ARRAY 5 RES 33 OHM 6SIP | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-303 | RES ARRAY 9 RES 30K OHM 10SIP | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-430 | RES ARRAY 8 RES 43 OHM 16DIP | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-07240RL | RES ARRAY 4 RES 240 OHM 0804 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y4485V0004QT9W | RES NETWORK 2 RES 1K OHM 1610 | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-JR-0782RL | RES ARRAY 2 RES 82 OHM 0606 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10989 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04808 | $0.04808 |
| 20000 | $0.04808 | $961.6 |
| 40000 | $0.04606 | $1842.4 |
| 60000 | $0.04579 | $2747.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.