Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AF164-FR-07412RL |
| LIXINC Part # | AF164-FR-07412RL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 412 OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AF164-FR-07412RL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AF164-FR-07412RL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | AF164 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 412 |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±250ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| RFS062PJ360CS | RES ARRAY 2 RES 36 OHM 0603 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1365V0261AT9R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V622JX | RES ARRAY 4 RES 6.2K OHM 0804 | 9983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V4V271JV | RES ARRAY 2 RES 270 OHM 0606 | 20912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34J201CT | RESARRAY0603X4 5% 200 OHM | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0780R6L | RES ARRAY 2 RES 80.6 OHM 0606 | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1685V0060TT0W | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1505 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-332J8LF | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 2506 | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-101-330LF | RES ARRAY 5 RES 33 OHM 6SIP | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-303 | RES ARRAY 9 RES 30K OHM 10SIP | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-430 | RES ARRAY 8 RES 43 OHM 16DIP | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-07240RL | RES ARRAY 4 RES 240 OHM 0804 | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y4485V0004QT9W | RES NETWORK 2 RES 1K OHM 1610 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10975 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06234 | $0.06234 |
| 5000 | $0.05951 | $297.55 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.