Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | EXB-V4V511JV |
| LIXINC Part # | EXB-V4V511JV |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 510 OHM 0606 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | EXB-V4V511JV ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | EXB-V4V511JV |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | EXB |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 510 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0606, Concave |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0606 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| YC162-FR-07158KL | RES ARRAY 2 RES 158K OHM 0606 | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-102-333LF | RES ARRAY 3 RES 33K OHM 6SIP | 3844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0723K2L | RES ARRAY 4 RES 23.2K OHM 1206 | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-077K68L | RES ARRAY 4 RES 7.68K OHM 0804 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07909RL | RES ARRAY 4 RES 909 OHM 0804 | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767141222GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 2.2K OHM 14SOIC | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-2672F4LF | RES ARRAY 4 RES 26.7K OHM 1206 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-R2R-253LF | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 16DIP | 2968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767163105GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 1M OHM 16SOIC | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0714R3L | RES ARRAY 4 RES 14.3 OHM 0804 | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-14V274JX | RES ARRAY 2 RES 270K OHM 0302 | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-34V300JV | RES ARRAY 2 RES 30 OHM 0606 | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RPS104PJ000CS | RES ARRAY 4 RES 0.0 OHM 0804 | 1483 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10832 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01624 | $0.01624 |
| 10000 | $0.01624 | $162.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.