Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | EXB-V4V104JV |
| LIXINC Part # | EXB-V4V104JV |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 100K OHM 0606 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | EXB-V4V104JV ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | EXB-V4V104JV |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | EXB |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 100k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0606, Concave |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0606 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| AF162-JR-07620RL | RES ARRAY 2 RES 620 OHM 0606 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07412RL | RES ARRAY 2 RES 412 OHM 0606 | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY17-750JALF | RES ARRAY 8 RES 75 OHM 1206 | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163124GP | RES ARRAY 8 RES 120K OHM 16SOIC | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28V121JX | RES ARRAY 4 RES 120 OHM 0804 | 1848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-332 | RES ARRAY 7 RES 3.3K OHM 14DIP | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT10012002BT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161122GPTR7 | RES ARRAY 15 RES 1.2K OHM 16SOIC | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161184GP | RES ARRAY 15 RES 180K OHM 16SOIC | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY10-302J4LF | RES ARRAY 4 RES 3K OHM 0804 | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-2-181LF | RES ARRAY 13 RES 180 OHM 14SOIC | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141181GP | RES ARRAY 13 RES 180 OHM 14SOIC | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306M-102-182LF | RES ARRAY 3 RES 1.8K OHM 6SIP | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 21435 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.15000 | $0.15 |
| 5000 | $0.15000 | $750 |
| 10000 | $0.14003 | $1400.3 |
| 25000 | $0.13301 | $3325.25 |
| 50000 | $0.13023 | $6511.5 |
| 125000 | $0.12745 | $15931.25 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.