Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | NOMCT16032002BT1 |
| LIXINC Part # | NOMCT16032002BT1 |
| Өндіруші | Vishay |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | NOMCT16032002BT1 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | NOMCT16032002BT1 |
| Бренд: | Vishay |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay |
| сериясы: | NOMC |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 20k |
| төзімділік: | ±0.1% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | ±0.025% |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±5ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 100mW |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.390" L x 0.154" W (9.91mm x 3.91mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.063" (1.60mm) |
| 4306R-102-274LF | RES ARRAY 3 RES 270K OHM 6SIP | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-T01-472 | RES ARRAY 10 RES 4.7K OHM 20SOIC | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-2-272LF | RES ARRAY 13 RES 2.7K OHM 14SOIC | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PRA100I4-1KBLNW | SFERNICE THIN FILMS | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768161511GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 510 OHM 16SOIC | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DJT36K0 | RES ARRAY 4 RES 36K OHM 1206 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4611X-101-104LF | RES ARRAY 10 RES 100K OHM 11SIP | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4420P-1-390LF | RES ARRAY 10 RES 39 OHM 20SOIC | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T01-121 | RES ARRAY 7 RES 120 OHM 14SOIC | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141562GP | RES ARRAY 13 RES 5.6K OHM 14SOIC | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766163270GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 27 OHM 16SOIC | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN22J360CT | RESARRAY0402X2 5% 36 OHM | 825 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT10012002AT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 5094 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10988 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.12800 | $2.128 |
| 1000 | $2.01600 | $2016 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.