Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 753161473GP |
| LIXINC Part # | 753161473GP |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 14 RES 47K OHM 16DRT |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 753161473GP ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 753161473GP |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 753 |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 47k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 14 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 40mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-DRT |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.100" (2.53mm) |
| RF064PJ360CS | RES ARRAY 4 RES 36 OHM 0502 | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07158RL | RES ARRAY 2 RES 158 OHM 0606 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-1-221LF | RES ARRAY 10 RES 220 OHM 20SOIC | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DFT10K0 | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 0804 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767141821GP | RES ARRAY 13 RES 820 OHM 14SOIC | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-07180RL | RES ARRAY 4 RES 180 OHM 0804 | 16631 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT4001AT1 | RES NETWORK 2 RES 2K OHM TO236-3 | 4414 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM3216B-104/304-PBVW10 | RES ARRAY 2 RES MULT OHM 1206 | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-102-153LF | RES ARRAY 5 RES 15K OHM 10SIP | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV10022002T3 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T02-102LF | RES ARRAY 15 RES 1K OHM 16SOIC | 1028 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768161332GP | RES ARRAY 15 RES 3.3K OHM 16SOIC | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OSOPTC2002AT0 | RES ARRAY 12RES 20K OHM 24SSOP | 1491 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10870 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.88993 | $1.88993 |
| 500 | $1.88993 | $944.965 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.