Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ORNV20022502T5 |
| LIXINC Part # | ORNV20022502T5 |
| Өндіруші | Vishay |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ORNV20022502T5 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ORNV20022502T5 |
| Бренд: | Vishay |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay |
| сериясы: | ORNV |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Voltage Divider |
| қарсылық (ом): | 20k, 25k |
| төзімділік: | ±0.1% |
| резисторлар саны: | 5 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | ±0.05% |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±5ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 100mW |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.194" L x 0.157" W (4.93mm x 3.99mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.068" (1.73mm) |
| 4310R-102-183LF | RES ARRAY 5 RES 18K OHM 10SIP | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF162-JR-0791RL | RES ARRAY 2 RES 91 OHM 0606 | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC10A05191AGPA | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV20015001T1 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-1002F4LF | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206 | 5672 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C083563JP | RES ARRAY 4 RES 56K OHM 1206 | 18379 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-JR-0715RL | RES ARRAY 8 RES 15 OHM 1606 | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0795K3L | RES ARRAY 4 RES 95.3K OHM 1206 | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V4V152JV | RES ARRAY 2 RES 1.5K OHM 0606 | 15592 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA12E0833K30JTR | RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 2012 | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T01-273LF | RES ARRAY 8 RES 27K OHM 16SOIC | 1780 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-102-623 | RES ARRAY 5 RES 62K OHM 10SIP | 825 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07215KL | RES ARRAY 2 RES 215K OHM 0606 | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10993 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.31000 | $2.31 |
| 500 | $2.31000 | $1155 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.