Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC324-JK-07510KL |
| LIXINC Part # | YC324-JK-07510KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 510K OHM 2012 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC324-JK-07510KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC324-JK-07510KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC324 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 510k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 125mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 2012, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| MAX5490TA05000 | MATCHED RESISTOR-DIVIDER NETWORK | 1436 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC158TJR-074K7L | RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 1206 | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-071RL | RES ARRAY 4 RES 1 OHM 0804 | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07294RL | RES ARRAY 2 RES 294 OHM 0606 | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-071K15L | RES ARRAY 4 RES 1.15K OHM 2012 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-0711KL | RES ARRAY 4 RES 11K OHM 0804 | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0724R3L | RES ARRAY 4 RES 24.3 OHM 0804 | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV50021002TS | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0721K5L | RES ARRAY 4 RES 21.5K OHM 1206 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM062PJ130CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-E10C123J | RES ARRAY 8 RES 12K OHM 1608 | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF064PJ624CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742X083333JP | RES ARRAY 4 RES 33K OHM 1206 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10995 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05850 | $0.0585 |
| 4000 | $0.05850 | $234 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.