Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 766161101GPTR13 |
| LIXINC Part # | 766161101GPTR13 |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 15 RES 100 OHM 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 766161101GPTR13 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 766161101GPTR13 |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 766 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 100 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 15 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 80mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.069" (1.75mm) |
| 4608X-101-472LF | RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SIP | 7364 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP10A034K70GEJ | RES ARRAY 5 RES 4.7K OHM 10SIP | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DFT2K40 | RES ARRAY 4 RES 2.4K OHM 1206 | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-AP1-102LF | RES ARRAY 7 RES 1K OHM 8SIP | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT10011002BT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4420P-T04-101 | RES ARRAY 10 RES 100 OHM 20SOIC | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0731R6L | RES ARRAY 4 RES 31.6 OHM 2012 | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07487KL | RES ARRAY 4 RES 487K OHM 1206 | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT10014001FT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-101-820 | RES ARRAY 5 RES 82 OHM 6SIP | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-077K15L | RES ARRAY 4 RES 7.15K OHM 2012 | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC160120K0GEA | RES ARRAY 15 RES 20K OHM 16SOIC | 1032 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-121J4LF | RES ARRAY 4 RES 120 OHM 1206 | 11807 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10850 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.10390 | $1.1039 |
| 3000 | $0.85185 | $2555.55 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.