Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TC124-FR-0756K2L |
| LIXINC Part # | TC124-FR-0756K2L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 56.2K OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TC124-FR-0756K2L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TC124-FR-0756K2L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | TC124 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 56.2k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| 742C043224JP | RES ARRAY 2 RES 220K OHM 0606 | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1365V0196BT9W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPM4002AT1 | RES NTWRK 2 RES 20K OHM TO236-3 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163224GP | RES ARRAY 8 RES 220K OHM 16SOIC | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT4001DT1 | RES NETWORK 2 RES 2K OHM TO236-3 | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V1R3JX | RES ARRAY 4 RES 1.3 OHM 0804 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DFT160K | RES ARRAY 4 RES 160K OHM 1206 | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DJT130K | RES ARRAY 4 RES 130K OHM 1206 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-1-181 | RES ARRAY 10 RES 180 OHM 20SOIC | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07160KL | RES ARRAY 4 RES 160K OHM 2012 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161101GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 100 OHM 16SOIC | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-101-472LF | RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SIP | 7388 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP10A034K70GEJ | RES ARRAY 5 RES 4.7K OHM 10SIP | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10819 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02974 | $0.02974 |
| 10000 | $0.01276 | $127.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.