Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | Y1685V0059BA0R |
| LIXINC Part # | Y1685V0059BA0R |
| Өндіруші | VPG Foil |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES NETWORK 2 RES 2K OHM 1505 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | Y1685V0059BA0R ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | Y1685V0059BA0R |
| Бренд: | VPG Foil |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | VPG Foil |
| сериясы: | VFCD1505 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Voltage Divider |
| қарсылық (ом): | 2k |
| төзімділік: | ±0.1% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | ±0.05% |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±0.1ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 3 |
| бір элементке арналған қуат: | 50mW |
| температура коэффициенті: | ±0.2ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1505 (3812 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.150" L x 0.050" W (3.81mm x 1.27mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.025" (0.64mm) |
| 745C101331JP | RES ARRAY 8 RES 330 OHM 2512 | 2203 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07332KL | RES ARRAY 2 RES 332K OHM 0606 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0766R5L | RES ARRAY 8 RES 66.5 OHM 1606 | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-34V361JV | RES ARRAY 2 RES 360 OHM 0606 | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-101-512LF | RES ARRAY 5 RES 5.1K OHM 6SIP | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07226RL | RES ARRAY 2 RES 226 OHM 0606 | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07464RL | RES ARRAY 4 RES 464 OHM 1206 | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-JR-075K6L | RES ARRAY 2 RES 5.6K OHM 0606 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07205RL | RES ARRAY 4 RES 205 OHM 0804 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-AP2-680LF | RES ARRAY 4 RES 68 OHM 8SIP | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-JR-0733KL | RES ARRAY 8 RES 33K OHM 1606 | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0733RL | RES ARRAY 2 RES 33 OHM 0606 | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT25-393JALF | RES ARRAY 8 RES 39K OHM 1608 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10886 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $8.55190 | $8.5519 |
| 1000 | $8.55190 | $8551.9 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.