Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4420P-1-221 |
| LIXINC Part # | 4420P-1-221 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 10 RES 220 OHM 20SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4420P-1-221 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4420P-1-221 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4400P |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 220 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 10 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 20 |
| бір элементке арналған қуат: | 160mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 20-SOL |
| өлшем / өлшем: | 0.510" L x 0.295" W (12.95mm x 7.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.114" (2.90mm) |
| YC164-FR-0722R6L | RES ARRAY 4 RES 22.6 OHM 1206 | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DJT2R00 | RES ARRAY 4 RES 2 OHM 0804 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-AP2-222LF | RES ARRAY 3 RES 2.2K OHM 6SIP | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-JR-072R4L | RES ARRAY 4 RES 2.4 OHM 1206 | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DJT110K | RES ARRAY 4 RES 110K OHM 1206 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DFT5K60 | RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 1206 | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-073K65L | RES ARRAY 2 RES 3.65K OHM 0606 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-102-822 | RES ARRAY 5 RES 8.2K OHM 10SIP | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA06P083430KJTA | RES ARRAY 4 RES 430K OHM 1206 | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0757R6L | RES ARRAY 8 RES 57.6 OHM 1606 | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-R2R-474LF | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 16SOIC | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-104-121/181 | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V4V332JV | RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 0606 | 18711 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10969 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.70490 | $0.7049 |
| 1500 | $0.68900 | $1033.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.