Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4308R-101-221LF |
| LIXINC Part # | 4308R-101-221LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 7 RES 220 OHM 8SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4308R-101-221LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4308R-101-221LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4300R |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 220 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 7 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 200mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 8-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.784" L x 0.085" W (19.91mm x 2.16mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.195" (4.95mm) |
| Y1685V0001QT9R | RES NETWORK 2 RES 10K OHM 1505 | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-34V121JV | RES ARRAY 2 RES 120 OHM 0606 | 23861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4604X-102-392LF | RES ARRAY 2 RES 3.9K OHM 4SIP | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DFT3K60 | RES ARRAY 4 RES 3.6K OHM 1206 | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DJT2K40 | RES ARRAY 4 RES 2.4K OHM 1206 | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC358LJK-0751RL | RES ARRAY 8 RES 51 OHM 2512 | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141103GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 10K OHM 14SOIC | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1685V0005TT9R | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1505 | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT5400BCMS8E-2#PBF | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8TSSOP | 1331 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-2-684 | RES ARRAY 15 RES 680K OHM 16DIP | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-309G | RES ARRAY 8 RES 30G OHM 16DIP | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-AP1-272LF | RES ARRAY 5 RES 2.7K OHM 6SIP | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HVD5-B20M-050-05 | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 15SIP | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11304 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.64000 | $1.64 |
| 10 | $1.44667 | $14.4667 |
| 25 | $1.33013 | $33.25325 |
| 50 | $1.21333 | $60.6665 |
| 100 | $1.05000 | $105 |
| 250 | $0.88667 | $221.6675 |
| 500 | $0.74667 | $373.335 |
| 1000 | $0.62067 | $620.67 |
| 5000 | $0.59500 | $2975 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.