Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRA04S08336R0JTD |
| LIXINC Part # | CRA04S08336R0JTD |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 36 OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRA04S08336R0JTD ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRA04S08336R0JTD |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CRA04 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Obsolete |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 36 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| HTRN4-1T5 | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA06S08347K0JTA | RES ARRAY 4 RES 47K OHM 1206 | 1437 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0724K3L | RES ARRAY 4 RES 24.3K OHM 1206 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CNP34D1000CT-50 | TFA 0603X4 .5% 100 OHM 50P | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-104-181/391 | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161330GP | RES ARRAY 15 RES 33 OHM 16SOIC | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y0006V0002TT0L (5K/5K) | RES NETWORK 2 RES 5K OHM RADIAL | 1115 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0730K9L | RES ARRAY 4 RES 30.9K OHM 1206 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-073K74L | RES ARRAY 4 RES 3.74K OHM 0804 | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07866RL | RES ARRAY 4 RES 866 OHM 2012 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-202J8LF | RES ARRAY 8 RES 2K OHM 2506 | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V203JX | RES ARRAY 4 RES 20K OHM 0804 | 19022 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0763K4L | RES ARRAY 4 RES 63.4K OHM 1206 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11832 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14000 | $0.14 |
| 10000 | $0.01540 | $154 |
| 30000 | $0.01463 | $438.9 |
| 50000 | $0.01433 | $716.5 |
| 100000 | $0.01403 | $1403 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.