Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4306R-102-820 |
| LIXINC Part # | 4306R-102-820 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 3 RES 82 OHM 6SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4306R-102-820 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4306R-102-820 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4300R |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 82 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 3 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 6 |
| бір элементке арналған қуат: | 300mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 6-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 6-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.584" L x 0.085" W (14.83mm x 2.16mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.195" (4.95mm) |
| 4308H-101-511 | RES ARRAY 7 RES 510 OHM 8SIP | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767163104GP | RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16SOIC | 1401 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-073K4L | RES ARRAY 4 RES 3.4K OHM 0804 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4416P-T01-560 | RES ARRAY 8 RES 56 OHM 16SOIC | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMKMS816-100KBBT | SFERNICE THIN FILMS | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V4V272JV | RES ARRAY 2 RES 2.7K OHM 0606 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766165311APTR7 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-071ML | RES ARRAY 4 RES 1M OHM 1206 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM064PJ623CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC122-FR-07249RL | RES ARRAY 2 RES 249 OHM 0404 | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-18V393JX | RES ARRAY 4 RES 39K OHM 0502 | 20277 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07165KL | RES ARRAY 4 RES 165K OHM 1206 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX5491NC01500 | MATCHED RESISTOR-DIVIDER | 2920 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10953 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.42560 | $0.4256 |
| 2030 | $0.41600 | $844.48 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.