Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | VSSR2001473JTF |
| LIXINC Part # | VSSR2001473JTF |
| Өндіруші | Vishay |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 19 RES 47K OHM 20SSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | VSSR2001473JTF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | VSSR2001473JTF |
| Бренд: | Vishay |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay |
| сериясы: | VSSR |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 47k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 19 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 20 |
| бір элементке арналған қуат: | 100mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 20-SSOP |
| өлшем / өлшем: | 0.341" L x 0.154" W (8.66mm x 3.91mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.069" (1.76mm) |
| 4308R-102-102 | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SIP | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-1-512 | RES ARRAY 8 RES 5.1K OHM 16SOIC | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC358LJK-0756KL | RES ARRAY 8 RES 56K OHM 2512 | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766165181APTR13 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 744C083560JP | RES ARRAY 4 RES 56 OHM 2012 | 5484 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-072K71L | RES ARRAY 8 RES 2.71K OHM 1606 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07243KL | RES ARRAY 4 RES 243K OHM 1206 | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-3-181/391 | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14DIP | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM062PJ220CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0216QQ9W | RES ARRAY 4 RES 8.06K OHM 8SOIC | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T02-222 | RES ARRAY 13 RES 2.2K OHM 14SOIC | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767143201GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 200 OHM 14SOIC | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-JR-0791RL | RES ARRAY 4 RES 91 OHM 1206 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10911 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.85120 | $0.8512 |
| 2500 | $0.81600 | $2040 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.