Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC162-FR-07750KL |
| LIXINC Part # | YC162-FR-07750KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 750K OHM 0606 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC162-FR-07750KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC162-FR-07750KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC162 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 750k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0606, Convex |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| 4306M-102-820LF | RES ARRAY 3 RES 82 OHM 6SIP | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC14015K60GEA | RES ARRAY 13 RES 5.6K OHM 14SOIC | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-105J4LF | RES ARRAY 4 RES 1M OHM 1206 | 2909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMKMS408-20KBP | SFERNICE THIN FILMS | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DFT5K10 | RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 1206 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4609M-101-222LF | RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SIP | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4108R-1-121LF | RES ARRAY 4 RES 120 OHM 8DIP | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-072K8L | RES ARRAY 4 RES 2.8K OHM 2012 | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-24V273JX | RES ARRAY 2 RES 27K OHM 0404 | 17873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-102J2LF | RES ARRAY 2 RES 1K OHM 0606 | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-073K83L | RES ARRAY 4 RES 3.83K OHM 2012 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-3-221/331LF | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14DIP | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C163683JP | RES ARRAY 8 RES 68K OHM 2506 | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10886 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01681 | $0.01681 |
| 5000 | $0.01562 | $78.1 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.