Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4416P-1-303 |
| LIXINC Part # | 4416P-1-303 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 30K OHM 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4416P-1-303 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4416P-1-303 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4400P |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 30k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 160mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-SOL |
| өлшем / өлшем: | 0.410" L x 0.295" W (10.41mm x 7.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.114" (2.90mm) |
| RM062PJ123CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C083102JP | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 1206 | 9209 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-102-220LF | RES ARRAY 5 RES 22 OHM 10SIP | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T02-221 | RES ARRAY 13 RES 220 OHM 14SOIC | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4613X-101-472LF | RES ARRAY 12 RES 4.7K OHM 13SIP | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-JR-07120RL | RES ARRAY 4 RES 120 OHM 0804 | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0176QT9R | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 8SOIC | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07221KL | RES ARRAY 4 RES 221K OHM 1206 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-474 | RES ARRAY 7 RES 470K OHM 14DIP | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4416P-2-473 | RES ARRAY 15 RES 47K OHM 16SOIC | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM064PJ914CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC06A0133R0GPA | RES ARRAY 5 RES 33 OHM 6SIP | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF062PJ183CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10849 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.66500 | $0.665 |
| 1500 | $0.65000 | $975 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.