Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC162-JR-0751KL |
| LIXINC Part # | YC162-JR-0751KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 51K OHM 0606 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC162-JR-0751KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC162-JR-0751KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC162 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 51k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0606, Convex |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| MNR14ERAPJ162 | RES ARRAY 4 RES 1.6K OHM 1206 | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN24J270CT | RESARRAY0402X4 5% 27 OHM | 20949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ACASN1001S5001P1AT | RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0606 | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-104-161/241 | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-34V200JV | RES ARRAY 2 RES 20 OHM 0606 | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM3216A-102/103-PBVW10 | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1206 | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-1-151LF | RES ARRAY 8 RES 150 OHM 16SOIC | 1353 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07274KL | RES ARRAY 4 RES 274K OHM 1206 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766143183GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 18K OHM 14SOIC | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV20011002T3 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-FR-07750KL | RES ARRAY 4 RES 750K OHM 0804 | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV50012002T0 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC158TJR-0739RL | RES ARRAY 8 RES 39 OHM 1206 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10961 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01258 | $0.01258 |
| 5000 | $0.01258 | $62.9 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.