Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4306R-102-821 |
| LIXINC Part # | 4306R-102-821 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 3 RES 820 OHM 6SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4306R-102-821 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4306R-102-821 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4300R |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 820 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 3 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 6 |
| бір элементке арналған қуат: | 300mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 6-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 6-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.584" L x 0.085" W (14.83mm x 2.16mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.195" (4.95mm) |
| EXB-A10P824J | RES ARRAY 8 RES 820K OHM 2512 | 6364 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-101-512LF | RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 8SIP | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07169KL | RES ARRAY 8 RES 169K OHM 1606 | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-102-224LF | RES ARRAY 5 RES 220K OHM 10SIP | 1303 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766143510GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 51 OHM 14SOIC | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC05A013K30GPA | RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 5SIP | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-470LF | RES ARRAY 9 RES 47 OHM 10SIP | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-102-391LF | RES ARRAY 3 RES 390 OHM 6SIP | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT5400BIMS8E-2#PBF | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8TSSOP | 825 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-102-474LF | RES ARRAY 3 RES 470K OHM 6SIP | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0776R8L | RES ARRAY 4 RES 76.8 OHM 0804 | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC08A013K30GPA | RES ARRAY 7 RES 3.3K OHM 8SIP | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07174RL | RES ARRAY 2 RES 174 OHM 0606 | 831 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10973 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55860 | $0.5586 |
| 2030 | $0.41600 | $844.48 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.