Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | VSSR1603100JUF |
| LIXINC Part # | VSSR1603100JUF |
| Өндіруші | Vishay |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 10 OHM 16SSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | VSSR1603100JUF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | VSSR1603100JUF |
| Бренд: | Vishay |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay |
| сериясы: | VSSR |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 10 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 100mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-SSOP |
| өлшем / өлшем: | 0.193" L x 0.154" W (4.90mm x 3.91mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.069" (1.76mm) |
| YC358LJK-0710RL | RES ARRAY 8 RES 10 OHM 2512 | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4818P-2-153 | RES ARRAY 17 RES 15K OHM 18SOIC | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07910RL | RES ARRAY 8 RES 910 OHM 1606 | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C083474JP | RES ARRAY 4 RES 470K OHM 1206 | 15614 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0200QT9R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161183GP | RES ARRAY 15 RES 18K OHM 16SOIC | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0745K3L | RES ARRAY 4 RES 45.3K OHM 0804 | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766163100GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 10 OHM 16SOIC | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-JR-0775RL | RES ARRAY 4 RES 75 OHM 1206 | 302767 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T02-561 | RES ARRAY 15 RES 560 OHM 16SOIC | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0735R7L | RES ARRAY 4 RES 35.7 OHM 2012 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-22R1F8LF | RES ARRAY 8 RES 22.1 OHM 2506 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16A-104J4LF | RESARRAYA 4X0603 100K 5% 63MW CO | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10991 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.01080 | $1.0108 |
| 2548 | $0.96900 | $2469.012 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.