Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RAVF164DFT3K32 |
| LIXINC Part # | RAVF164DFT3K32 |
| Өндіруші | Stackpole Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 3.32K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RAVF164DFT3K32 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RAVF164DFT3K32 |
| Бренд: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Stackpole Electronics, Inc. |
| сериясы: | RAVF |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 3.32k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| 4606X-AP2-392LF | RES ARRAY 3 RES 3.9K OHM 6SIP | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-102-394 | RES ARRAY 5 RES 390K OHM 10SIP | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-101-203 | RES ARRAY 7 RES 20K OHM 8SIP | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-914J4LF | RES ARRAY 4 RES 910K OHM 1206 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16A-4702F4LF | RESARRAYA 4X0603 47K0 1% 63MW CO | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0734K8L | RES ARRAY 4 RES 34.8K OHM 1206 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0730K1L | RES ARRAY 2 RES 30.1K OHM 0606 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-105J8LF | RES ARRAY 8 RES 1M OHM 2506 | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07294RL | RES ARRAY 4 RES 294 OHM 1206 | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN22F22R1CT | RESARRAY0402X2 1% 22.1 OHM | 890856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY17-104JALF | RES ARRAY 8 RES 100K OHM 1206 | 3754 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4604X-101-124LF | RES ARRAY 3 RES 120K OHM 4SIP | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC08A0356K0GPA | RES ARRAY 4 RES 56K OHM 8SIP | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10936 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01500 | $0.015 |
| 5000 | $0.01500 | $75 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.