Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4816P-T03-820/131 |
| LIXINC Part # | 4816P-T03-820/131 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4816P-T03-820/131 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4816P-T03-820/131 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4800P |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Dual Terminator |
| қарсылық (ом): | 82, 130 |
| төзімділік: | ±2Ohm, ±2% |
| резисторлар саны: | 28 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 80mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-SOM |
| өлшем / өлшем: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.094" (2.40mm) |
| AF164-FR-07590KL | RES ARRAY 4 RES 590K OHM 1206 | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF064PJ243CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0261QT0W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV50015002T3 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-JR-071K1L | RES ARRAY 4 RES 1.1K OHM 1206 | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMKMS408-2KBWT | SFERNICE THIN FILMS | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T01-473LF | RES ARRAY 7 RES 47K OHM 14SOIC | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-684 | RES ARRAY 9 RES 680K OHM 10SIP | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741C083121JP | RES ARRAY 4 RES 120 OHM 0804 | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DFT62R0 | RES ARRAY 4 RES 62 OHM 0804 | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-1-152LF | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 16SOIC | 2126 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV10022502UF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP10C01100KGEJ | RES ARRAY 9 RES 100K OHM 10SIP | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10973 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.66500 | $0.665 |
| 2000 | $0.63750 | $1275 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.