Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | EXB-V8V752JV |
| LIXINC Part # | EXB-V8V752JV |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 7.5K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | EXB-V8V752JV ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | EXB-V8V752JV |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | EXB |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 7.5k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| 4114R-1-681LF | RES ARRAY 7 RES 680 OHM 14DIP | 2794 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0713K3L | RES ARRAY 4 RES 13.3K OHM 1206 | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767163821GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 820 OHM 16SOIC | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-T03-152/332 | RES NTWRK 36 RES MULT OHM 20SOIC | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-JR-0756RL | RES ARRAY 4 RES 56 OHM 1206 | 5946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0717R4L | RES ARRAY 4 RES 17.4 OHM 1206 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767163151GP | RES ARRAY 8 RES 150 OHM 16SOIC | 1874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766145131APTR7 | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV50025002UF | RES NETWORK 5 RES 50K OHM 8SOIC | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC06A03330RGPA | RES ARRAY 3 RES 330 OHM 6SIP | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X163221JP | RES ARRAY 8 RES 220 OHM 1506 | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0793R1L | RES ARRAY 2 RES 93.1 OHM 0606 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF062PJ514CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10887 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01296 | $0.01296 |
| 15000 | $0.01296 | $194.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.