Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ACASA200122001P100 |
| LIXINC Part # | ACASA200122001P100 |
| Өндіруші | Vishay / Beyschlag |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ACASA200122001P100 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ACASA200122001P100 |
| Бренд: | Vishay / Beyschlag |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay / Beyschlag |
| сериясы: | ACA - Professional |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 2k |
| төзімділік: | ±0.5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 100mW |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| YC162-FR-07442KL | RES ARRAY 2 RES 442K OHM 0606 | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-104-181/391L | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07110KL | RES ARRAY 2 RES 110K OHM 0606 | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07105RL | RES ARRAY 4 RES 105 OHM 1206 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161824GPTR7 | RES ARRAY 15 RES 820K OHM 16SOIC | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-FR-074K7L | RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 0804 | 20348 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34J105CT | RESARRAY0603X4 5% 1M OHM | 170898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-101-750 | RES ARRAY 7 RES 75 OHM 8SIP | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X163560JP | RES ARRAY 8 RES 56 OHM 1506 | 17608 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0716K5L | RES ARRAY 4 RES 16.5K OHM 1206 | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 752161473GP | RES ARRAY 14 RES 47K OHM 16DRT | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-JR-0716KL | RES ARRAY 8 RES 16K OHM 1606 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4420P-2-331LF | RES ARRAY 19 RES 330 OHM 20SOIC | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10881 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.67000 | $0.67 |
| 1000 | $0.16240 | $162.4 |
| 2000 | $0.15678 | $313.56 |
| 5000 | $0.15386 | $769.3 |
| 10000 | $0.14777 | $1477.7 |
| 25000 | $0.14485 | $3621.25 |
| 50000 | $0.14333 | $7166.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.