Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RM064PJ361CS |
| LIXINC Part # | RM064PJ361CS |
| Өндіруші | Samsung Electro-Mechanics |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RM064PJ361CS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RM064PJ361CS |
| Бренд: | Samsung Electro-Mechanics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Samsung Electro-Mechanics |
| сериясы: | RM |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 360 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 31.25mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.013" (0.33mm) |
| YC324-FK-0718R7L | RES ARRAY 4 RES 18.7 OHM 2012 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766163393GP | RES ARRAY 8 RES 39K OHM 16SOIC | 1797 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-104-331/471L | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0726K7L | RES ARRAY 4 RES 26.7K OHM 1206 | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DFT750R | RES ARRAY 4 RES 750 OHM 1206 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SM103RD-0058 | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 3SIP | 1062 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-2-273F | RES ARRAY 19 RES 27K OHM 20SOIC | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0761R9L | RES ARRAY 4 RES 61.9 OHM 1206 | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-077K87L | RES ARRAY 4 RES 7.87K OHM 0804 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4612X-102-203LF | RES ARRAY 6 RES 20K OHM 12SIP | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-823LF | RES ARRAY 7 RES 82K OHM 14DIP | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-101-511LF | RES ARRAY 7 RES 510 OHM 8SIP | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DJT2R70 | RES ARRAY 4 RES 2.7 OHM 1206 | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10834 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08403 | $0.08403 |
| 200000 | $0.02685 | $5370 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.