Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | EXB-Q16P472J |
| LIXINC Part # | EXB-Q16P472J |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 1506 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | EXB-Q16P472J ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | EXB-Q16P472J |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | EXB |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 4.7k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 15 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 25mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1506, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1506 |
| өлшем / өлшем: | 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| YC162-JR-07300RL | RES ARRAY 2 RES 300 OHM 0606 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4420P-2-820 | RES ARRAY 19 RES 82 OHM 20SOIC | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP10A011K00GEJ | RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SIP | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07787KL | RES ARRAY 4 RES 787K OHM 2012 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY06-270J2AS | RES ARR 2 RES 27 OHM 0302 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-JR-07470KL | RES ARRAY 4 RES 470K OHM 1206 | 1635 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-1-561LF | RES ARRAY 8 RES 560 OHM 16SOIC | 4555 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC1401470RGEA | RES ARRAY 13 RES 470 OHM 14SOIC | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-073K83L | RES ARRAY 4 RES 3.83K OHM 1206 | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-102 | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16DIP | 2094 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-102-272LF | RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 8SIP | 1292 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY10-391J4LF | RES ARRAY 4 RES 390 OHM 0804 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-074K22L | RES ARRAY 4 RES 4.22K OHM 1206 | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10991 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.60000 | $0.6 |
| 5000 | $0.18447 | $922.35 |
| 10000 | $0.17809 | $1780.9 |
| 25000 | $0.17383 | $4345.75 |
| 50000 | $0.17283 | $8641.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.