Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 768163824GP |
| LIXINC Part # | 768163824GP |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 820K OHM 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 768163824GP ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 768163824GP |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 768 |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 820k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 200mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.071" (1.80mm) |
| YC248-FR-0712KL | RES ARRAY 8 RES 12K OHM 1606 | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA06P0832K40JTA | RES ARRAY 4 RES 2.4K OHM 1206 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC358TJK-071K8L | RES ARRAY 8 RES 1.8K OHM 2512 | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT10015002BT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0714K7L | RES ARRAY 2 RES 14.7K OHM 0606 | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308M-101-512LF | RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 8SIP | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161182GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 1.8K OHM 16SOIC | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM062PJ300CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-133J4LF | RES ARRAY 4 RES 13K OHM 1206 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767141331GP | RES ARRAY 13 RES 330 OHM 14SOIC | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-Q16P472J | RES ARRAY 15 RES 4.7K OHM 1506 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-JR-07300RL | RES ARRAY 2 RES 300 OHM 0606 | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4420P-2-820 | RES ARRAY 19 RES 82 OHM 20SOIC | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10885 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.11720 | $1.1172 |
| 1032 | $0.95127 | $981.71064 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.