Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4604X-101-104LF |
| LIXINC Part # | 4604X-101-104LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 3 RES 100K OHM 4SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4604X-101-104LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4604X-101-104LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4600X |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 100k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 3 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 200mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 4-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 4-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.398" L x 0.098" W (10.11mm x 2.49mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.200" (5.08mm) |
| YC164-JR-07240KL | RES ARRAY 4 RES 240K OHM 1206 | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1521V0311VV0L | RES ARRAY 4 RES 25K OHM 8SMD | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163824GP | RES ARRAY 8 RES 820K OHM 16SOIC | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0712KL | RES ARRAY 8 RES 12K OHM 1606 | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA06P0832K40JTA | RES ARRAY 4 RES 2.4K OHM 1206 | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC358TJK-071K8L | RES ARRAY 8 RES 1.8K OHM 2512 | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT10015002BT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0714K7L | RES ARRAY 2 RES 14.7K OHM 0606 | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308M-101-512LF | RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 8SIP | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161182GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 1.8K OHM 16SOIC | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM062PJ300CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-133J4LF | RES ARRAY 4 RES 13K OHM 1206 | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767141331GP | RES ARRAY 13 RES 330 OHM 14SOIC | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 13538 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.45000 | $0.45 |
| 10 | $0.32400 | $3.24 |
| 25 | $0.25272 | $6.318 |
| 50 | $0.21384 | $10.692 |
| 100 | $0.16848 | $16.848 |
| 250 | $0.14256 | $35.64 |
| 500 | $0.11664 | $58.32 |
| 1000 | $0.09072 | $90.72 |
| 5000 | $0.08618 | $430.9 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.