Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4609X-101-390LF |
| LIXINC Part # | 4609X-101-390LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 39 OHM 9SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4609X-101-390LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4609X-101-390LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4600X |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 39 |
| төзімділік: | ±1Ohm |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 9 |
| бір элементке арналған қуат: | 200mW |
| температура коэффициенті: | ±250ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 9-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 9-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.898" L x 0.098" W (22.81mm x 2.49mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.200" (5.08mm) |
| 766161332GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 3.3K OHM 16SOIC | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC122-JR-07150RL | RES ARRAY 2 RES 150 OHM 0404 | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77061683P | RES ARRAY 5 RES 68K OHM 6SIP | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161471GPTR7 | RES ARRAY 15 RES 470 OHM 16SOIC | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C083270JP | RES ARRAY 4 RES 27 OHM 1206 | 25645 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA06P08391R0JTA | RES ARRAY 4 RES 91 OHM 1206 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T01-270 | RES ARRAY 8 RES 27 OHM 16SOIC | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1521V0227TV0L | RES ARRAY 4 RES 350 OHM 8SMD | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-2-332 | RES ARRAY 19 RES 3.3K OHM 20SOIC | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0726K7L | RES ARRAY 4 RES 26.7K OHM 0804 | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767143564GP | RES ARRAY 7 RES 560K OHM 14SOIC | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY10-683J4LF | RES ARRAY 4 RES 68K OHM 0804 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-102-272LF | RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 8SIP | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10890 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14606 | $0.14606 |
| 2000 | $0.14606 | $292.12 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.