Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 767143333GP |
| LIXINC Part # | 767143333GP |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 7 RES 33K OHM 14SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 767143333GP ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 767143333GP |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 767 |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 33k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 7 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 14 |
| бір элементке арналған қуат: | 200mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.093" (2.36mm) |
| 4310R-102-102LF | RES ARRAY 5 RES 1K OHM 10SIP | 1406 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C1631003FP | RES ARRAY 8 RES 100K OHM 2506 | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-JK-07430RL | RES ARRAY 4 RES 430 OHM 2012 | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA12E083330RJTR | RES ARRAY 4 RES 330 OHM 2012 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767141122GP | RES ARRAY 13 RES 1.2K OHM 14SOIC | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF062PJ201CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y4485V0001QT9L | RES NETWORK 2 RES 10K OHM 1610 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34J914CT | RESARRAY0603X4 5% 910K OHM | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC04A01100KFPA | RES ARRAY 3 RES 100K OHM 4SIP | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-102-824 | RES ARRAY 3 RES 820K OHM 6SIP | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-JR-0782KL | RES ARRAY 8 RES 82K OHM 1606 | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC358TJK-0722KL | RES ARRAY 8 RES 22K OHM 2512 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07768RL | RES ARRAY 2 RES 768 OHM 0606 | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10886 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.10390 | $1.1039 |
| 1008 | $0.95127 | $958.88016 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.