Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CAY16-4121F4LF |
| LIXINC Part # | CAY16-4121F4LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 4.12K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CAY16-4121F4LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CAY16-4121F4LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | CAY16 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 4.12k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| EXB-38V110JV | RES ARRAY 4 RES 11 OHM 1206 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07102KL | RES ARRAY 2 RES 102K OHM 0606 | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA12E083330KJTR | RES ARRAY 4 RES 330K OHM 2012 | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| VSSR1603181JUF | RES ARRAY 8 RES 180 OHM 16SSOP | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X163102JP | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 1506 | 4054 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767143393GP | RES ARRAY 7 RES 39K OHM 14SOIC | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-079K09L | RES ARRAY 2 RES 9.09K OHM 0606 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC10A01330RGEK | RES ARRAY 9 RES 330 OHM 10SIP | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163182GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 1.8K OHM 16SOIC | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V8V821JV | RES ARRAY 4 RES 820 OHM 1206 | 1955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0763K4L | RES ARRAY 8 RES 63.4K OHM 1606 | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC158TJR-0718RL | RES ARRAY 8 RES 18 OHM 1206 | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163394GP | RES ARRAY 8 RES 390K OHM 16SOIC | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10996 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02700 | $0.027 |
| 5000 | $0.02700 | $135 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.