Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CN22J180CT |
| LIXINC Part # | CN22J180CT |
| Өндіруші | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RESARRAY0402X2 5% 18 OHM |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CN22J180CT ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CN22J180CT |
| Бренд: | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| сериясы: | CN |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 18 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | - |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0404 (1010 Metric), Convex |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0404 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.018" (0.45mm) |
| YC124-FR-077K5L | RES ARRAY 4 RES 7.5K OHM 0804 | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767163101GP | RES ARRAY 8 RES 100 OHM 16SOIC | 3361 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0730KL | RES ARRAY 4 RES 30K OHM 2012 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-102-152LF | RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 8SIP | 1370 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-2-471LF | RES ARRAY 15 RES 470 OHM 16SOIC | 2623 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-205LF | RES ARRAY 8 RES 2M OHM 16DIP | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308M-102-562LF | RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 8SIP | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-075K6L | RES ARRAY 8 RES 5.6K OHM 1606 | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-102-331LF | RES ARRAY 5 RES 330 OHM 10SIP | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07511KL | RES ARRAY 4 RES 511K OHM 1206 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07634KL | RES ARRAY 4 RES 634K OHM 1206 | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-073K24L | RES ARRAY 4 RES 3.24K OHM 1206 | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0744K2L | RES ARRAY 4 RES 44.2K OHM 2012 | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 320862 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00600 | $0.006 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.