Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RM064PJ224CS |
| LIXINC Part # | RM064PJ224CS |
| Өндіруші | Samsung Electro-Mechanics |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RM064PJ224CS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RM064PJ224CS |
| Бренд: | Samsung Electro-Mechanics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Samsung Electro-Mechanics |
| сериясы: | RM |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 220k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 31.25mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.013" (0.33mm) |
| EXB-V8V560JV | RES ARRAY 4 RES 56 OHM 1206 | 2881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07191KL | RES ARRAY 4 RES 191K OHM 1206 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 752083472GPTR7 | RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 8SRT | 1764 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07432RL | RES ARRAY 4 RES 432 OHM 2012 | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310M-102-182LF | RES ARRAY 5 RES 1.8K OHM 10SIP | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0780R6L | RES ARRAY 4 RES 80.6 OHM 2012 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-R2R-503LF | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 16SOIC | 2939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77061103P | RES ARRAY 5 RES 10K OHM 6SIP | 26189 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34J391CT | RESARRAY0603X4 5% 390 OHM | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-14V392JX | RES ARRAY 2 RES 3.9K OHM 0302 | 10847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767163181GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 180 OHM 16SOIC | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DJT680K | RES ARRAY 4 RES 680K OHM 0804 | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-14V471JX | RES ARRAY 2 RES 470 OHM 0302 | 20973 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10926 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08403 | $0.08403 |
| 200000 | $0.02685 | $5370 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.