Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC248-FR-07453KL |
| LIXINC Part # | YC248-FR-07453KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 453K OHM 1606 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC248-FR-07453KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC248-FR-07453KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC248 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 453k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1606, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| YC248-FR-075K1L | RES ARRAY 8 RES 5.1K OHM 1606 | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163684GP | RES ARRAY 8 RES 680K OHM 16SOIC | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S41X043430JP | RES ARRAY 2 RES 43 OHM 0402 | 10897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T01-103LF | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16SOIC | 852 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1365V0008QQ0R | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SOIC | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 770101111P | RES ARRAY 9 RES 110 OHM 10SIP | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C163150JP | RES ARRAY 8 RES 15 OHM 2506 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-1-431LF | RES ARRAY 8 RES 430 OHM 16SOIC | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC10A031K00GEK | RES ARRAY 5 RES 1K OHM 10SIP | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T02-682LF | RES ARRAY 15 RES 6.8K OHM 16SOIC | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V474JX | RES ARRAY 4 RES 470K OHM 0804 | 15586 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V4V274JV | RES ARRAY 2 RES 270K OHM 0606 | 24603 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-JR-0739KL | RES ARRAY 4 RES 39K OHM 1206 | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10844 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06627 | $0.06627 |
| 5000 | $0.06627 | $331.35 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.