Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC122-FR-076K81L |
| LIXINC Part # | YC122-FR-076K81L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 6.81K OHM 0404 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC122-FR-076K81L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC122-FR-076K81L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC122 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 6.81k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0404 (1010 Metric), Convex |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| CN24J241CT | RESARRAY0402X4 5% 240 OHM | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0788R7L | RES ARRAY 4 RES 88.7 OHM 1206 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-102-123LF | RES ARRAY 4 RES 12K OHM 8SIP | 1320 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-271LF | RES ARRAY 8 RES 270 OHM 16DIP | 1433 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0736R5L | RES ARRAY 4 RES 36.5 OHM 1206 | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1685V0001AA9L | RES NETWORK 2 RES 10K OHM 1505 | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4309R-101-220 | RES ARRAY 8 RES 22 OHM 9SIP | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV50015002TS | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y4485V0082BA9L | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28V473JX | RES ARRAY 4 RES 47K OHM 0804 | 14346 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07187RL | RES ARRAY 4 RES 187 OHM 0804 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161124GP | RES ARRAY 15 RES 120K OHM 16SOIC | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V2R0JV | RES ARRAY 4 RES 2 OHM 1206 | 5912 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10819 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01052 | $0.01052 |
| 10000 | $0.01052 | $105.2 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.