Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MNR15ERRPJ331 |
| LIXINC Part # | MNR15ERRPJ331 |
| Өндіруші | ROHM Semiconductor |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 330 OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MNR15ERRPJ331 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MNR15ERRPJ331 |
| Бренд: | ROHM Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | ROHM Semiconductor |
| сериясы: | MNR |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Discontinued at Digi-Key |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 330 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 10 |
| бір элементке арналған қуат: | 31mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| CAT16-33R0F8LF | RES ARRAY 8 RES 33 OHM 2506 | 4926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161273GP | RES ARRAY 15 RES 27K OHM 16SOIC | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766143181GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 180 OHM 14SOIC | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-133J4LF | RES ARRAY 4 RES 13K OHM 1206 | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF162-JR-0715RL | RES ARRAY 2 RES 15 OHM 0606 | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-JK-074K3L | RES ARRAY 4 RES 4.3K OHM 2012 | 825 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MNR14ERAPJ200 | RES ARRAY 4 RES 20 OHM 1206 | 7129 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-1002F4LF | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206 | 7770 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C163512JP | RES ARRAY 8 RES 5.1K OHM 2506 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163102GP | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16SOIC | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DFT43K0 | RES ARRAY 4 RES 43K OHM 0804 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM062PJ132CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-JK-07270RL | RES ARRAY 4 RES 270 OHM 2012 | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 17431 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.01005 | $50.25 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.