Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | EXB-28V511JX |
| LIXINC Part # | EXB-28V511JX |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 510 OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | EXB-28V511JX ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | EXB-28V511JX |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | EXB |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 510 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0804 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.018" (0.45mm) |
| 766163823GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 82K OHM 16SOIC | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA06P083240KJTA | RES ARRAY 4 RES 240K OHM 1206 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0723K2L | RES ARRAY 2 RES 23.2K OHM 0606 | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V8V471JV | RES ARRAY 4 RES 470 OHM 1206 | 28539 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV25022502TF | RES NETWORK 5 RES 25K OHM 8SOIC | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT5400AHMS8E-1#TRPBF | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8TSSOP | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0179BQ9W | SMNZ 200R/100R/100R/200R TCR0.2 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-104J8LF | RES ARRAY 8 RES 100K OHM 1506 | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0728KL | RES ARRAY 4 RES 28K OHM 2012 | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-3320F4LF | RES ARRAY 4 RES 332 OHM 1206 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-18VR000X | RES ARRAY 4 RES ZERO OHM 0502 | 9192 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ACASN1001E2001P1AT | RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0606 | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0734RL | RES ARRAY 4 RES 34 OHM 1206 | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 27387 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 10000 | $0.00839 | $83.9 |
| 30000 | $0.00770 | $231 |
| 50000 | $0.00723 | $361.5 |
| 100000 | $0.00707 | $707 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.