Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC124-JR-0713KL |
| LIXINC Part # | YC124-JR-0713KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 13K OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC124-JR-0713KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC124-JR-0713KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC124 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 13k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| YC324-JK-077K5L | RES ARRAY 4 RES 7.5K OHM 2012 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V1R3JV | RES ARRAY 4 RES 1.3 OHM 1206 | 9723 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4818P-T02-151LF | RES ARRAY 17 RES 150 OHM 18SOIC | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-621J4LF | RES ARRAY 4 RES 620 OHM 1206 | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16A-221J4LF | RESARRAYA 4X0603 220R 5% 63MW CO | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ACASA1000E1000P100 | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206 | 852 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308M-102-223LF | RES ARRAY 4 RES 22K OHM 8SIP | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC09A015K60GPA | RES ARRAY 8 RES 5.6K OHM 9SIP | 918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-390 | RES ARRAY 9 RES 39 OHM 10SIP | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-2000F4LF | RES ARRAY 4 RES 200 OHM 1206 | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y4485V0076QT9W | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610 | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF062PJ431CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0734R8L | RES ARRAY 2 RES 34.8 OHM 0606 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10948 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00797 | $0.00797 |
| 10000 | $0.00797 | $79.7 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.