Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AF162-JR-07430KL |
| LIXINC Part # | AF162-JR-07430KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 430K OHM 0606 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AF162-JR-07430KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AF162-JR-07430KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | AF162 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 430k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0606, Convex |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0606 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| 4608X-102-131LF | RES ARRAY 4 RES 130 OHM 8SIP | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07301RL | RES ARRAY 4 RES 301 OHM 1206 | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-512 | RES ARRAY 9 RES 5.1K OHM 10SIP | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DJT11R0 | RES ARRAY 4 RES 11 OHM 0804 | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM062PJ133CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-AP2-103LF | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 8SIP | 9650 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-34V243JV | RES ARRAY 2 RES 24K OHM 0606 | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-1-101LF | RES ARRAY 7 RES 100 OHM 14SOIC | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC10A0122K0GPA | RES ARRAY 9 RES 22K OHM 10SIP | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0768R1L | RES ARRAY 4 RES 68.1 OHM 2012 | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP08A032K20GEJ | RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 8SIP | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4420P-T02-333 | RES ARRAY 19 RES 33K OHM 20SOIC | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-34V913JV | RES ARRAY 2 RES 91K OHM 0606 | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10913 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04280 | $0.0428 |
| 5000 | $0.04086 | $204.3 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.