Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 741X163472JP |
| LIXINC Part # | 741X163472JP |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 1506 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 741X163472JP ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 741X163472JP |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 741 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 4.7k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1506, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.156" L x 0.063" W (3.95mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| CAY17-220JALF | RES ARRAY 8 RES 22 OHM 1206 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-2-393LF | RES ARRAY 15 RES 39K OHM 16SOIC | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766143272GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 2.7K OHM 14SOIC | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-34V431JV | RES ARRAY 2 RES 430 OHM 0606 | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77061332P | RES ARRAY 5 RES 3.3K OHM 6SIP | 1376 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-182LF | RES ARRAY 7 RES 1.8K OHM 14DIP | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-FR-07620KL | RES ARRAY 4 RES 620K OHM 0804 | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766143820GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 82 OHM 14SOIC | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0716R9L | RES ARRAY 4 RES 16.9 OHM 1206 | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMKMS816-10KBW | SFERNICE THIN FILMS | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC158TJR-0710RL | RES ARRAY 8 RES 10 OHM 1206 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07464KL | RES ARRAY 4 RES 464K OHM 1206 | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-24V560JX | RES ARRAY 2 RES 56 OHM 0404 | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 51615 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.43000 | $0.43 |
| 5000 | $0.06872 | $343.6 |
| 10000 | $0.06719 | $671.9 |
| 25000 | $0.06490 | $1622.5 |
| 50000 | $0.06363 | $3181.5 |
| 125000 | $0.06302 | $7877.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.