Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CAY16-430J4LF |
| LIXINC Part # | CAY16-430J4LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 43 OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CAY16-430J4LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CAY16-430J4LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | CAY16 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 43 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| 77061124P | RES ARRAY 5 RES 120K OHM 6SIP | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-101-271LF | RES ARRAY 9 RES 270 OHM 10SIP | 2637 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308H-102-471 | RES ARRAY 4 RES 470 OHM 8SIP | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MDP1403150RGE04 | RES ARRAY 7 RES 150 OHM 14DIP | 1404 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-24V3R3JX | RES ARRAY 2 RES 3.3 OHM 0404 | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC158TJR-0727KL | RES ARRAY 8 RES 27K OHM 1206 | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07374RL | RES ARRAY 4 RES 374 OHM 1206 | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-34V270JV | RES ARRAY 2 RES 27 OHM 0606 | 36948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-102-183LF | RES ARRAY 4 RES 18K OHM 8SIP | 1040 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF062PJ750CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V332JV | RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 1206 | 1571 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0732R4L | RES ARRAY 2 RES 32.4 OHM 0606 | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0715RL | RES ARRAY 8 RES 15 OHM 1606 | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10873 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01918 | $0.01918 |
| 10000 | $0.01918 | $191.8 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.